SvadbaOnline

Všetko pod jednou strechou – svadobný salón M E P O S


Skvelý výber svadobných i spoločenských šiat, pánskych oblekov, prístupné cenové relácie či ochotný a príjemný personál – to všetko, ale aj oveľa viac, vám ponúka svadobný salón MEPOS v Stupave, ktorý oslavuje svoje 10. výročie práve počas týchto mesiacov.

Zlá skúsenosť – dobrá motivácia


Najväčšou motiváciou majiteľky Miriam Piačkovej k otvoreniu vlastného salóna bola jej osobná skúsenosť s nepríjemným a neochotným prístupom počas jej vlastných príprav na svadbu. Navštívila niekoľko svadobných salónov a šťastie jej neprialo. Aj preto sa takmer hneď po svadbe rozhodla, že si otvorí svadobný salón, v ktorom bude vládnuť milá a pohodová atmosféra. Urobila dobré rozhodnutie; salónu sa darí už 10 rokov. Za úspechom môže byť aj ich motto: šetriť Vám čas a ponúknuť Vám všetko pod jednou strechou! Vo svadobnom salóne Vám neponúknu iba svadobné šaty, závoj a ostatné svadobné doplnky. Ide o kompletný svadobný servis, v ktorom je zahrnutá kompletná výzdoba, svadobné poháre, oznámenia, ale aj obrúčky.


Oblečieme nielen nevestu a ženícha, ale aj ostatných svadobných hostí...


Svadobný salón MEPOS Vám naozaj ponúka svadobný sortiment pod jednou strechou. Zatiaľ čo si nevesta skúša svadobné šaty, budúce družičky jej môžu pomôcť s výberom svadobných doplnkov a spoločnými silami sa dolaďuje ženíchova košeľa, vesta vo farbe svadobných šiat. V salóne sú tiež k dispozícii svadobné obleky, fraky či smokingy. „Hlavným dodávateľom je slovenská firma Jamel-Fashion Námestovo, 90 % oblekov predávame a snažíme sa tak podporovať slovenských výrobcov,“ uvádza majiteľka salónu Miriam Piačková, www.mepossvadobka.sk. Čo sa týka svadobných šiat, v salóne preferujú značku Agnes, ktorá ponúka budúcim nevestám veľký výber modelov, veľkostí a strihov. Kolekcia je veľmi rôznorodá a nájdete v nej viac než sto modelov. Pokiaľ si nevyberiete šaty priamo v salóne, máte možnosť si vybrať saty rovno z katalógu Agnes. Ochotný personál Vám vysnívané šaty objedná s tým, že dodacia doba je od 4. až 6. týždňov. Nemusíte sa báť ani veľkostí šiat, tie sa pohybujú od č. 34 až do č. 60. Svadobné róby sa však dajú aj upraviť a prispôsobiť Vašej postave, o všetko sa postará personál salónu. V salóne MEPOS však oblečú aj vašich svadobných hostí. „V salóne nájdete spoločenské šiaty od nemeckej značky Noor-Moden, priamo v salóne je viac než „ 120 modelov,“ dodáva pani majiteľka.

Nie sme svadobná agentúra


Svadobný salón MEPOS v Stupave síce ponúka kompletný servis, ale nepovažuje sa za svadobnú agentúru. „Ľudí zvykne toto označenie odradiť, myslia si, že sa tým veci zbytočne predražia.“ Majiteľka salónu však už počas 10-tich rokov získala tím odborníkov, poskytne kontakty a vie na koho sa môže obrátiť a pripraviť pre zákazníkov primerané cenové relácie. „Zabezpečujeme naozaj všetko, od svadobných tort, cez oznámenia, až po obrúčky. Ľudia sú spokojní a prichádzajú nielen z Bratislavy, kde sú svadobné doplnky naozaj pridrahé, ale aj z rôznych kútov Slovenska.“

Salón MEPOS má pre svojich zákazníkov pripravené ešte jedno prekvapenie. Oslavujte s nami naše 10. narodeniny !!! V rámci 10. výročia založenia salónu sme pre Vás znížil ceny požičovného svadobných, spoločenských šiat. Zľava sa rovnako vsťahuje aj na predaj modelov. Ide až o konečnú 50 % zľavu z pôvodnej ceny. Akcia platí do 30.06.2013. Neváhajte a navštívte salón MEPOS v Stupave, čaká Vás milá a usmievavá majiteľka, pestrý výber svadobných šiat i pánskych oblekov, šiat pre družičky – malé i veľké, svadobných doplnkov a ďalších pekných kúskov, ktoré potešia oko aj dušu.

 

zdroj: Casopis SvadbaOnline 1/2013

odkaz na originálny článok